Výsledky

[:cs]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GP PEPA OPAVA 2017 – VÝSLEDKY

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.

1.

137

Karol Malecki

Polsko

1983

5

5

6

11

2.

130

Edgaras Gladas

Litva

1993

6

6

12

18

3.

126

Jan Fredrik Spång

Švédsko

1974

9

10

18

28

4.

181

Rolandas Žeimys

Litva

1973

14

12

26

38

5.

183

Petr Čížek

Joe Fit Praha

1967

17

16

28

44

6.

182

Danijel Miklečič

Chorvatsko

1974

17

17

36

53

7.

188

Bogdan Nowakowski

Polsko

1970

18

18

8.

177

Vilius Sosnovskis

Litva

1995

20

20

9.

133

Laimutis Dičiunas

Litva

1990

28

28

10.

131

Tomáš Söhnel

Fitness Gym Vrábel

1983

31

31

11.

129

Karel Tesař

Fitness Classic Železný Brod

1994

32

32

12.

189

Robert Horvat

Chorvatsko

1965

37

37

13.

135

Lukáš Váňa

Toro Gym Vysoké Mýto

1996

38

38

14.

136

Luboš Kuběnka

MD Fitness Lanškroun

1990

42

42

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.

1.

145

Jakub Potocki

Polsko

1971

4

4

10

14

2.

155

Bartosz Kowalski

Polsko

1988

7

6

16

22

3.

144

Marcel Przyszlak

Polsko

1980

9

9

14

23

4.

187

Mariusz Balazinski

Polsko

1970

11

12

24

36

5.

148

Marcin Fornal

Polsko

1983

15

15

32

47

6.

171

Luděk Branný

T&M Olympia Fitness Praha

1996

18

18

34

52

7.

180

David Mesjar

Eagle Fitness

1998

22

22

8.

149

Tomáš Dvořáček

Fitnesscentrum Dobříš

1989

24

24

9.

150

Vitoldas Jankauskas

Litva

1979

26

26

10.

138

Nikola Demo

Chorvatsko

1979

31

31

11.

147

Karel Kretek

SK PEPA centrum Opava

1975

33

33

12.

156

Daniel Karlík

Extrifit Club

1981

36

36

13.

152

Aleksei Efremov

Fitness Mania Gym Kladno

1993

39

39

14.

174

Roman Rympler

Března Fitness Club Česká Lípa

1994

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.

1.

162

Jan Turek

Turek Team

1990

5

5

10

15

2.

169

Andrzej Kolodziejczyk

Polsko

1975

5

5

10

15

3.

158

Pawel Wodyk

Polsko

1989

9

9

16

25

4.

159

Wesley Vissers

Lucembursko

1993

12

11

24

35

5.

160

Tomasz Kornalewski

Polsko

1981

13

15

30

45

6.

157

Martin Lešenar

SIWI Fitness Brno

1988

20

18

36

54

7.

167

Jimmy Gomez

Holandsko

1986

20

20

8.

166

Jaroslav Helvig

Fitness Gym Vrábel

1978

24

24

9.

185

Jörg Kapfer

Rakousko

1996

28

28

10.

172

Stanislav Skalička

Dave Fit Club Zlín

1995

32

32

11.

168

Milan Dlhý

Slovensko

1982

35

35

12.

179

Aleš Bek

Dee Gym Liberec

1971

35

35

13.

165

Stanislav Balvín

Hammer Strength Fitness

1986

36

36

Kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.

1.

175

Tomas Kairys

Litva

1994

8

4

8

12

2.

180

David Mesjar

Eagle Fitness

1998

7

8

14

22

3.

171

Luděk Branný

T&M Olympia Fitness Praha

1996

9

9

16

25

4.

177

Vilisus Sosnovskis

Litva

1995

7

9

20

29

5.

172

Stanislav Skalička

Dave Fit Club Zlín

1995

20

17

32

49

6.

179

Aleš Bek

Dee Gym Liberec

1996

15

15

34

49

7.

173

Filip Vobr

T&M Olympia Fitness Praha

1997

22

22

8.

135

Lukáš Váňa

Toro Gym Vysoké Mýto

1996

26

26

9.

116

Ondřej Hlinka

Kubík fitness Ostrava

1997

26

26

10.

174

Roman Rympler

Března Fitness Club Česká Lípa

1994

30

30

11.

170

Blažej Kožár

Kubík fitness Ostrava

1994

33

33

12.

178

Jan Hrdlička

Fitness Korzo Šumperk

1998

33

36

Kulturistika masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.

1.

169

Andrzej Kolodziejczyk

Polsko

1975

3

3

6

9

2.

145

Jakub Potocki

Polsko

1971

7

6

12

18

3.

181

Rolandas Žeimys

Litva

1973

11

13

20

33

4.

187

Mariusz Balazinski

Polsko

1970

12

12

24

36

5.

126

Jan Fredrik Spång

Švédsko

1974

13

14

28

42

6.

182

Danijel Miklečič

Chorvatsko

1974

18

16

30

46

7.

183

Petr Čížek

Joe Fit Praha

1970

22

22

8.

188

Bogdan Nowakowski

Polsko

1970

24

24

9.

147

Karel Kretek

SK PEPA centrum Opava

1975

28

28

10.

185

Jörg Kapfer

Rakousko

1971

30

30

11.

189

Robert Horvat

Chorvatsko

1965

32

32

12.

191

Vladimír Semerád

LaKu Bodybuilder Team

1953

36

36

Klasická kulturistika muži I.

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.

1.

111

Jan Páleníček

Fitness AVE Přerov

1989

5

   

FIN

2.

117

Jakub Kment

SK Tři studně

1990

13

   

FIN

3.

173

Filip Vobr

T&M Olympia Fitness Praha

1997

9

   

FIN

4.

175

Tomas Kairys

Litva

1994

4

   

FIN

5.

103

Bartosz Bronowicki

Polsko

1986

13

13

6.

110

Radoslav Šebesta

Slovensko

1993

18

18

7.

104

Miroslav Špaček

FC KARO Slavia Havířov

1992

22

22

8.

118

Daniel Koždoň

SK PEPA centrum Opava

1993

23

23

9.

49

Rubén Lara

Factory Pro Praha

1980

27

27

FIN – postoupili do finále

Klasická kulturistika muži II.

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.

1.

100

Andreas Ehrschwendtner

Rakousko

1969

6

   

FIN

2.

113

Jakub Prchal

T&M Olympia Fitness Praha

1995

9

   

FIN

3.

114

Marcin Łopucki

Polsko

1974

5

   

FIN

4.

122

Pawel Staniecki

Polsko

1986

12

   

FIN

5.

109

Sven Agić

Chorvatsko

1996

16

16

6.

101

Pavel Štůrala

FC KARO Slavia Havířov

1992

16

16

7.

112

Daniel Svoboda

Fitness při CVČ Most

1990

21

21

8.

116

Ondřej Hlinka

Kubík fitness Ostrava

1997

24

24

9.

121

Mateusz Górniak

Polsko

1994

27

27

FIN – postoupili do finále

Klasická kulturistika muži – finále

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.

1.

114

Marcin Łopucki

Polsko

1974

6

8

14

2.

175

Tomas Kairys

Litva

1994

8

16

24

3.

113

Jakub Prchal

T&M Olympia Fitness Praha

1995

15

16

31

4.

111

Jan Páleníček

Fitness AVE Přerov

1989

11

28

39

5.

100

Andreas Ehrschwendtner

Rakousko

1969

14

26

40

6.

122

Pawel Staniecki

Polsko

1986

15

32

47

7.

173

Filip Vobr

T&M Olympia Fitness Praha

1997

20

44

64

8.

117

Jakub Kment

SK Tři studně

1990

23

46

69

Kulturistika mužů – absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.

AV

162

Jan Turek

Turek Team

1990

Physique muži I.

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.

1.

62

Marcin Zganiac

Polsko

1994

 

FIN

2.

74

Róbert Kohút

Armal Gym Praha

1990

 

FIN

3.

75

Paweł Łozowski

Polsko

1991

 

FIN

4.

51

Vytautas Kindurys

Litva

1992

11

11

5.

67

Martin Horák

Fitness při CVČ Most

1989

15

15

6.

65

Edvinas Tuinyla

Litva

1995

20

20

7.

68

Dennis Lubag

Belgie

1987

21

21

8.

53

Michal Polena

Fitness Hulk Plzeň

1988

23

23

9.

66

Petr Uřinovský

Individual Fitness Ostrava

1994

27

27

FIN – postoupili do superfinále

Physique muži II.

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.

1.

52

Petr Sedláček

Target Team Praha

1989

 

FIN

2.

59

Filip Dropulič

Chorvatsko

1995

 

FIN

3.

69

Lukasz Majkut

Polsko

1995

 

FIN

4.

58

Tomáš Novák

Fitness klub Omega Olomouc

1997

10

10

5.

56

Cezary Mazur

Polsko

1995

15

15

6.

57

Zdeněk Slouka

SK Moog Brno

1994

19

19

7.

47

Dalius Popa

Litva

1992

19

19

8.

45

Michal Vinkler

TJ Valašské Meziříčí

1988

24

24

9.

64

Jindřich Suchý

Fitness Gym Ostrava

1982

27

27

FIN – postoupili do superfinále

Physique muži III.

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.

1.

50

Dalibor Pudich

Fit Park Ostrava

1988

 

FIN

2.

71

Filip Niegowski

Polsko

1990

 

FIN

3.

78

Ivan Ščibravý

Slovensko

1984

 

FIN

4.

79

Łukasz Jenczak

Polsko

1989

9

9

5.

73

Tomáš Líška

Slovensko

1992

13

13

6.

61

Tomáš Guzdek

Bodyland Fitness Ostrava

1988

20

20

7.

70

Patrik Fibich

Caesar Fitness Nový Jičín

1990

21

21

8.

72

Daniel Pavlíček

SK PEPA centrum Opava

1992

24

24

9.

46

Lukáš Fogl

SK Moog Brno

1996

26

26

FIN – postoupili do superfinále

Physique mužů – superfinále

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.

1.

69

Lukasz Majkut

Polsko

1995

3

3

2.

71

Filip Niegowski

Polsko

1990

8

8

3.

59

Filip Dropulič

Chorvatsko

1995

9

9

4.

50

Dalibor Pudich

Fit Park Ostrava

1988

9

9

5.

75

Paweł Łozowski

Polsko

1991

11

11

6.

74

Róbert Kohút

Armal Gym Praha

1990

21

21

7.

78

Ivan Ščibravý

Slovensko

1984

22

22

8.

62

Marcin Zganiac

Polsko

1994

23

23

9.

52

Petr Sedláček

Target Team Praha

1989

24

24

Bodyfitness ženy I.

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.

1.

82

Gabriela Bregin

Polsko

1989

11

 

FIN

2.

83

Anna Nawrot

Polsko

1988

8

 

FIN

3.

84

Tereza Linhartová

Pajič Trainings

1994

3

 

FIN

4.

94

Tereza Pavelková

Armal Gym Praha

1992

8

 

FIN

5.

81

Aneta Epsteinová

Fitness RAP Factory Praha

1992

15

15

6.

86

Regine Gamauf

Rakousko

1986

19

19

7.

87

Dani Ehrschwendtner

Rakousko

1981

20

20

8.

91

Nikola Dusová

Pro Nutrition Czech Team

1982

24

24

9.

95

Jana Michaeli

Fit klub Ludvík

1974

27

27

FIN – postoupily do superfinále

Bodyfitness ženy II.

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.

1.

85

Antonija Trupinič

Chorvatsko

1984

6

 

FIN

2.

88

Joanna Ucinska

Polsko

1978

11

 

FIN

3.

89

Daiva Varneliené

Litva

1975

9

 

FIN

4.

93

Katarzyna Dudek

Polsko

1982

3

 

FIN

5.

80

Lenka Hlaváčová

SK PEPA centrum Opava

1978

15

15

6.

96

Klaudia Bartová

Slovensko

1990

18

18

7.

90

Radka Dubenecká

Golem´s Gym Kutná Hora

1969

21

21

FIN – postoupily do superfinále

Bodyfitness – superfinále

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.

1.

93

Katarzyna Dudek

Polsko

1982

3

3

2.

84

Tereza Linhartová

Pajič Trainings

1994

7

7

3.

83

Anna Nawrot

Polsko

1988

10

10

4.

94

Tereza Pavelková

Armal Gym Praha

1992

11

11

5.

85

Antonija Trupinič

Chorvatsko

1984

16

16

6.

89

Daiva Varneliené

Litva

1975

18

18

7.

88

Joanna Ucinska

Polsko

1978

19

19

8.

82

Gabriela Bregin

Polsko

1989

24

24

Bikiny fitness I.

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.

1.

7

Magdalena Suwiňska

Polsko

1993

 

FIN

2.

17

Paula Mocior

Polsko

1992

 

FIN

3.

20

Daniela Halas Dostálová

Slovensko

1988

 

FIN

4.

31

Katarzyna Dmochewicz

Polsko

1981

 

FIN

5.

16

Lenka Červená Bořutová

Fitness AVE Přerov

1985

18

18

6.

40

Adéla Uhrová

Pajič Trainings

1998

20

20

7.

5

Marta Matuszak

Polsko

1994

22

22

8.

22

Nikola Kopčanová

Pajič Trainings

1995

23

23

9.

24

Simona Harabaszová

Fitpark Ostrava

1997

24

24

FIN – postoupily do superfinále

Bikiny fitness II.

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.

1.

28

Ieva Kazulyté

Litva

1989

 

FIN

2.

34

Diana Žiaugaité

Litva

1996

 

FIN

3.

35

Michaela Líbalová

Fit centrum SKP Ústí nad Labem

1996

 

FIN

4.

36

Eliška Dombková

Fitness team Ronnie.cz

1989

10

10

5.

4

Žaneta Jašková

Target Team

1991

15

15

6.

37

Monika Biedka

Polsko

1992

18

18

7.

39

Natalia Jankowska

Polsko

1993

23

23

8.

43

Simona Hostačná

Slovensko

1990

24

24

9.

27

Monika Lamaczová

SK Luna Fitness Havířov

1993

25

25

10.

33

Lucia Šimeková

Queen Club Třinec

1997

28

28

FIN – postoupily do superfinále

Bikiny fitness III.

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.

1.

12

Diana Stankejeva

Litva

1989

 

FIN

2.

32

Veronika Wertheimová

Fitness team Ronnie.cz

1994

 

FIN

3.

41

Adriana Vašutová

Fit Park Ostrava

1997

 

FIN

4.

29

Andrea Lackner-Kapfer

Rakousko

1980

10

10

5.

10

Oliwia Mojsiej

Polsko

1992

12

12

6.

19

Svitlana Nymyrovska

Polsko

1987

21

21

7.

11

Iveta Chrástková

Fitness Victory

1994

22

22

8.

13

Selina Juen

Rakousko

1989

23

23

9.

38

Ivana Sustkova

Anglie

1985

26

26

10.

26

Kateřina Sobalová

Fitness Gym Vrábel

1985

30

30

FIN – postoupily do superfinále

Bikiny fitness – superfinále

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.

1.

17

Paula Mocior

Polsko

1992

4

4

2.

12

Diana Stankejeva

Litva

1989

8

8

3.

41

Adriana Vašutová

Fit Park Ostrava

1997

12

12

4.

31

Katarzyna Dmochewicz

Polsko

1981

12

12

5.

34

Diana Žiaugaité

Litva

1996

13

13

6.

28

Ieva Kazulyté

Litva

1989

14

14

7.

35

Michaela Líbalová

Fit centrum SKP Ústí nad Labem

1996

22

22

8.

20

Daniela Halas Dostálová

Slovensko

1988

24

24

9.

32

Veronika Wertheimová

Fitness team Ronnie.cz

1994

26

26

Physique žen

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.

1.

193

Andrijana Dabic

Rakousko

1988

3

6

9

2.

192

Maja Friščić

Chorvatsko

1974

8

12

20

3.

195

Agnieszka Łuczak

Polsko

1984

7

20

27

4.

194

Jenny Spånk

Švédsko

1975

12

20

32

Fitness chlapců

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.

1.

1

Jan Štěpánek

SK PEPA centrum Opava

2006

     

2.

14

Nicolas Voldán

All Stars fitness tým Lužice

2008

     

3.

12

Nikolas Špaček

FC KARO Slavia Havířov

2004

     

Fitness dívek I. (nejstarší dívky)

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.

1.

11

Lucia Mikušová

Slovensko

2004

6

4

 

FIN

2.

19

Aleksandra Koprowska

Polsko

2003

10

6

 

FIN

3.

28

Lucie Dulovcová

All Stars fitness tým Lužice

2002

10

12

 

FIN

4.

6

Wiktoria Strojna

Polsko

2004

20

8

28

5.

23

Anastázie Kabelíková

Fitness AVE Přerov

2004

11

23

34

6.

24

Kateřina Dokládalová

Fitness AVE Přerov

2003

13

22

35

7.

15

Agata Wasik

Polsko

2003

22

14

36

8.

37

Barbora Nováková

SK PEPA centrum Opava

2004

20

23

43

9.

26

Nikola Korduliaková

SK PEPA centrum Opava

2004

29

25

54

10.

39

Jasmína Voldánová

All Stars fitness tým Lužice

2002

26

30

56

11.

20

Natálie Táborská

SK PEPA centrum Opava

2004

33

33

66

FIN – postoupily do finále

Fitness dívek II. (mladší dívky)

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.

1.

16

Martyna Klubiňska

Polsko

2005

12

8

 

FIN

2.

17

Alicja Sulik

Polsko

2006

8

7

 

FIN

3.

18

Vanesa Habánková

Slovensko

2006

4

4

 

FIN

4.

27

Zoja Sirotná

Slovensko

2005

18

12

30

5.

38

Maja Pastuszko

Polsko

2005

11

22

33

6.

40

Michaela Nešutová

SK PEPA centrum Opava

2005

17

21

38

7.

4

Karolína Valentová

SK PEPA centrum Opava

2005

23

19

42

8.

22

Dagmar Jasníková

SK PEPA centrum Opava

2006

27

15

42

9.

34

Sophie Dorneanová

SK PEPA centrum Opava

2006

17

34

51

10.

13

Barbora Steigrová

SK PEPA centrum Opava

2005

29

27

56

11.

36

Tereza Rusková

SK PEPA centrum Opava

2005

29

32

61

12.

33

Marie Krásová

SK PEPA centrum Opava

2006

33

30

63

FIN – postoupily do finále

Fitness dívek III. (nejmladší dívky)

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.

1.

25

Natalia Bugajska

Polsko

2007

7

4

 

FIN

2.

30

Gabriela Klepacz

Polsko

2007

3

5

 

FIN

3.

32

Aleksandra Stanczyk

Polsko

2008

8

11

 

FIN

4.

8

Julie Bršlicová

SK PEPA centrum Opava

2007

14

10

24

5.

2

Beata Klimešová

SK PEPA centrum Opava

2007

20

15

35

6.

35

Aneta Jeklová

SK PEPA centrum Opava

2008

20

18

38

7.

7

Melánie Jasníková

SK PEPA centrum Opava

2012

19

21

40

8.

5

Emma Steigrová

SK PEPA centrum Opava

2008

18

23

41

9.

21

Štěpánka Palinčáková

SK PEPA centrum Opava

2007

27

27

54

FIN – postoupily do finále

Fitness dívek – finále

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.

1.

30

Gabriela Klepacz

Polsko

2007

     

2.

25

Natalia Bugajska

Polsko

2007

     

3.

18

Vanesa Habánková

Slovensko

2006

     

4.

19

Aleksandra Koprowska

Polsko

2003

     

5.

28

Lucie Dulovcová

All Stars fitness tým Lužice

2002

     

6.

11

Lucia Mikušová

Slovensko

2004

     

7.

17

Alicja Sulik

Polsko

2006

     

8.

16

Martyna Klubiňska

Polsko

2005

     

9.

32

Aleksandra Stanczyk

Polsko

2008

     

[:]