Ročník 1982

O Pohár města OPAVY IV.ročník 1982

 

 

 

Pořadatel                        TJ Slavia Minerva Opava

Datum konání:               18.9.1982

Místo konání:                 kino Mír Opava

Ředitel soutěže:             Ing. Karel Dubina

Počet startujících:          23

Kategorie:                       4 výškové muži

Hlavní rozhodčí:            Arnošt Kraina

 

VÝSLEDKY

 

KULTURISTIKA MUŽI   nižší kategorie do 169 cm

Pořadí Jméno TJ Nar Souměrnost

sval.rozvoj

Volná sestava Celkem Trenér
1. Rakyta Josef Sl.Bruntál 1951 44,66 18,67 63,33 Kostrůněk
2. Dudarec Petr SANDOW M.Lázně 1961 39,66 18,50 58,16 Nosek
3. Boglis Christaki Sl.Bruntál 1958 36,83 16,50 53,33 Kostrůněk
4. Brhel Josef ŽDB Bohumín 1962 34,50 15,33 49,83 Bača

KULTURISTIKA MUŽI  střední kategorie od 169 do 174 cm

Pořadí Jméno Tj Nar Souměrnost

Sval.rozvoj

Volná sestava Celkem Trenér
1. Adamovský  Antonín Sl.Bruntál 1954 39,50 15,83 55,33  

Kostrůněk

2. Slížek Vladimír RH Nový Jičín 1955 34,50 15,66 50,16  

KULTURISTIKA MUŽI vyšší kategorie od 174 cm do 179 cm

Pořadí Jméno TJ Nar Souměrnost

sval.rozvoj

Volná

Sestava

celkem Trenér
1. Ing.Kulovaný Jaroslav Sl.Sigma Opava 1955 44,83 19,33 64,16 Pešát
2. Švehla Milan Sandow M.Lázně 1955 40 17,17 57,17 Nosek
3. Ondrašina Petr VOKD Poruba 1954 39,83 16,33 56,16 Pražák
4. Gorel Miroslav Důl Páskov 1951 36,50 16 52,50 Paulíček
5. Furst Jan Sl.Bruntál 1958 32,50 15,16 47,66 Kostrůněk
6. Děkan Karel Sl.Bruntál 1962 31,83 14,50 46,33 Kostrůněk
7. Šebák Emil Důl Páskov 1956 31,16 15,40 45,66 Paulíček
8. Říha Radovan Sl.Bruntál 1960 31 DSF Pitra

 

Kulturistika muži nad 179 cm

Pořadí Jméno TJ Nar Souměrnos sval.rozvoje Volná sestava Celkem Trenér
1. Vaňásek Kamil Spartak Hr. Kr 1952 40,66 18 58,66 Molín
2. Dušek Roman Sandow M.Lázně 1963 39,50 17,33 56,83 Nosek
3. Pešta Stanislav Důl Paskov 1960 37,66 15,50 56,83 Pavlíček
4. Daněk František VOKD Poruba 1956 34,83 15,50 50,33 Sám
5. Kolebáč Pavel ŽDB Bohumín 1954 33,66 15,16 48,82 Bača
6. Prokop Jaroslav Meteor Praha 1963 30,83 12 42,83 Mach
7. Hájek Petr Sl.Praha 1958 27,83 12,33 40,16 Pitra
8. Hrbáček Rostislav Sl.Bruntál 1962 23,83 12 35,83 Kostrůněk
9. Čapka Jiří Tatran Poštovná 1949 35,36 DSF Koukal

 

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

Ing.Jaroslav KULOVANÝ

Rakyta  Josef zvítězil v soutěži o nejlepší svalstvo paží.