Program

[:cs]

SLEZSKÉ  DIVADLO

SOBOTA 28. 10. 2017:

 

SEMIFINÁLE GP PEPA:

10:00 – Zahájení semifinále

Fitness děti

Junioři

Muži klasická kulturistika

Ženy physique

Muži masters

Ženy Bodyfitness

Muži do 80kg

Muži do 90kg

Muži nad 90kg

Super finále armwrestling a Vyhlášení

Super fin. běhů na běhacích pásech, Vyhlášení

Ženy bikiny fitness

Muži physique

 

FINÁLE GP PEPA:

16:00 – Zahájení finále

Fitness dětí – sestavy

Vyhlášení fitness dětí

Junioři

Muži klasická kulturistika

Ženy physique

Ocenění

Muži masters

Ženy bodyfitness

Super finale Strongman a Vyhlášení

Vyhlášení: kl.kult., ŽPh., masters, ŽBF,

Muži physique

Muži do 80kg

Ocenění

Muži do 90kg

Vyhlášení: MPh., 80kg, 90kg,

Mas-wrestling – superfinále a Vyhlášení

Super finále bikiny

Muži nad 90kg

Exhibice

Vyhlášení: nad 90kg, bikiny,

Absolutní vítězové muži

Exhibice – hvězda

Všichni vítězové

 

SPORTOVNÍ VÍKEND PEPA 2017

SOBOTA 28. 10. 2017, BREDA a WEINSTEIN

10:00 – začátek soutěží

 

Běh na 10 000 a 2 500 m

Arm wrestling,

Mas-wrestling

Krav Maga,

Strongman,

Orientační chůze

Koloběžky

Street Work Out

Stolní tenis

[:en]SLEZSKÉ  DIVADLO

SOBOTA 28. 10. 2017:

 

SEMIFINÁLE GP PEPA:

10:00 – Zahájení semifinále

Fitness děti

Junioři

Muži klasická kulturistika

Ženy physique

Muži masters

Ženy Bodyfitness

Muži do 80kg

Muži do 90kg

Muži nad 90kg

Super finále armwrestling a Vyhlášení

Super fin. běhů na běhacích pásech, Vyhlášení

Ženy bikiny fitness

Muži physique

 

FINÁLE GP PEPA:

16:00 – Zahájení finále

Fitness dětí – sestavy

Vyhlášení fitness dětí

Junioři

Muži klasická kulturistika

Ženy physique

Ocenění

Muži masters

Ženy bodyfitness

Super finale Strongman a Vyhlášení

Vyhlášení: kl.kult., ŽPh., masters, ŽBF,

Muži physique

Muži do 80kg

Ocenění

Muži do 90kg

Vyhlášení: MPh., 80kg, 90kg,

Mas-wrestling – superfinále a Vyhlášení

Super finále bikiny

Muži nad 90kg

Exhibice

Vyhlášení: nad 90kg, bikiny,

Absolutní vítězové muži

Exhibice – hvězda

Všichni vítězové

 

SPORTOVNÍ VÍKEND PEPA 2017

SOBOTA 28. 10. 2017, BREDA a WEINSTEIN

10:00 – začátek soutěží

 

Běh na 10 000 a 2 500 m

Arm wrestling,

Mas-wrestling

Krav Maga,

Strongman,

Orientační chůze

Koloběžky

Street Work Out

Stolní tenis[:]